Üretim ve Altyapı

[vc_row][vc_column][ht_fancy_title size=”1″ type=”liner” align=”left”]Gergi Tavan Kumaş Üretimi [/ht_fancy_title][vc_column_text]gergi tavan kumaşı üretimiGerrmax stretch ceiling system 
(gergi tavan sistemi) Çeşitli renk & doku gergi tavan kumaşı ve gergi tavan profilleri üretmektedir. GERRMAX  streç tavan filmleri tavan aydınlatma ürünleri, gergi tavan kumaşı ile çeşitli renk ve dokularda  üretim yapmaktadır.  Düz renkler ve çekici metalik renk tonlarının geniş bir gergi tavan kumaşı  yelpazesi ile kişisel renk düzeninizi seçebilirsiniz.. Şeffaf gergi tavan kumaşı ile çeşitli  ışık efektleri sağlayabilirsiniz.

Üstün Kalite 
GERRMAX gergi tavan kumaşları, mükemmel yüzey kalitesi sağlar. Tam düz ve pürüzsüzlük ile mükemmel sonuçlar elde edilebilir. A++ Kalitesinde gergi taban kumaşları  geniş alanları kapsayacak şekilde ideal ürün garantisi verir.  Lake gergi tavan kumaşları ile Mükemmel ayna efekti parlak yüzey ile elde edilir.

Gerrmax Gergi Tavan
Kumaşlarında kullanılan malzemelerin içinde asla ağır metaller bulunmaz ve insan sağlığına zararlı hiç bir madde içermez. Gergi Tavan Dekoratif yüzey malzemeleri hakkında konuştuğumuzda, ilk seçim Gerrmax gergi tavan sistemidir. bizim Geniş ürün yelpazesi, teknik uzmanlık ve deneyimi, yaratıcı becerileri ve yüksek tasarım standart ile birlikte. GERRMAX müşterisi olarak, en iyi ürün nitelikleri ile hemen her uygulamaya ve forma girebilen gergi tavan kumaşları sizleri bekliyor.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”45px”][ht_fancy_title size=”1″ type=”liner” align=”left”]Gergi Tavan Uygulama[/ht_fancy_title][vc_column_text]gergi-tavan-uygulamasıGergi tavan Uygulaması Gergi tavan sisteminde kullanılan tüm malzemeler kadar çok önemlidir. Gergi tavanı uygularken yani monte ederken kesinlikle uygulanan mekana zarar vermeden uygulanacak gölge temizlenir ve gergi tavan sisteminde kullanılacak profiller duvara veya tavana monte edilir. Ve bu profilleri monte ederken duvarlara veya tavana zarar verilmemelidir. İleride demonte edildiğinde tavan temiz olmalı ve tekrar tadilata ihtiyaç olmamalı. Gergi tavan kumaşı uygulanırken kesinlikle yara almamalıdır. Günümüzde bir çok gergi tavan firması vardır. Profesyonel olduklarını ne kadar söyleselerde işçiliklerinden bunu anlayabilirsiniz. Lütfen yaptırdığınız yerlerde veya yaptıracaksanız sıfır hata olmasını isteyin. Gergi tavan sisteminde kullanılan kumaşlar veya profiller ne kadar iyi olursa montajda o kadar iyi olmalıdır. Tabi bu ürünlerin kalitesine de bağlıdır. Ürünler kaliteli ise kesinlikle montaj sırasında hata olmaz. (Profesyonel bir ekip uygulama yapıyorsa tabi..) Barisol tavan uygulaması, tavan uygulama, gergi tavan uygulaması, germe tavan uygulaması pvc tavan uygulaması..[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][ht_fancy_title size=”1″ type=”liner” align=”left”]Gergi Tavan Baskı[/ht_fancy_title][vc_column_text]gergi tavan baskı[/vc_column_text][vc_column_text]Durst HD RHO 1000 UV Baskı kalitesinde gergi tavan kumaş baskıları yapmaktayız. Dijital UV Baskı ile gergi tavanlarınız daha canlı ve daha gerçek.  Tavanınıza istediğinizi Seçebilirsiniz.

[ht_button title=”DEVAMINI GÖR” color=”color5″ custom_color=”#d3d3d3″ size=”medium” type=”normal” icon_name=”fa-arrow-right” link=”https://gergitavan.com/gergi-tavan/gergi-tavan-baski” target=”_self”][/ht_button][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][ht_fancy_title size=”1″ type=”liner” align=”left”]Uygulama Alanları[/ht_fancy_title][vc_column_text]gergi tavan uygulama alanları[/vc_column_text][vc_column_text]Gergi tavan sistemi bir çok alanda kullanılmaktadır. Mimarların vazgeçilmez tavan tasarımları içinde ilk sırada yer alan gergi tavan sistemi hem aydınlatma hemde dekoratif amaçlar için kullanılır.

[ht_button title=”DEVAMINI GÖR” color=”color5″ custom_color=”#d3d3d3″ size=”medium” type=”normal” icon_name=”fa-arrow-right” link=”https://gergitavan.com/gergi-tavan/gergi-tavan-baski” target=”_self”][/ht_button][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][ht_fancy_title size=”1″ type=”liner” align=”left”]Ücretsiz Baskı Görselleri[/ht_fancy_title][vc_column_text]ücretsiz gergi tavan baskı görselleri[/vc_column_text][vc_column_text]Gerrmax gergi tavan sistemlerinin sizlere sunduğu ücretsiz baskı görsellerinden birin veya bir kaçını seçerek hemen bir dijital baskı gergi tavana kavuşabilirsiniz. İstediğiniz görseli seçmeniz yeterli..

[ht_button title=”DEVAMINI GÖR” color=”color5″ custom_color=”#d3d3d3″ size=”medium” type=”normal” icon_name=”fa-arrow-right” link=”https://gergitavan.com/gergi-tavan/ucretsiz-baski-gorselleri” target=”_self”][/ht_button][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”32px”][ht_fancy_title size=”1″ type=”liner” align=”left”]Geniş Ürün Yelpazesi[/ht_fancy_title][vc_column_text]gergi tavan filmleri[/vc_column_text][vc_column_text]Gerrmax gergi tavan sistemi Geniş ürün yelpazesi ve bir çok değişik doku gergi tavan kumaşları ile hizmet vermektedir. Gergi tavan kumaşlarımız sadece gergi tavan sisteminde değil hem reklam sektöründe hemde gergi duvar sistemlerinde kullanılmaktadır.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”32px”][ht_fancy_title size=”1″ type=”liner” align=”left”]Daha Çok Renk ve Doku[/ht_fancy_title][vc_column_text]gergi tavan kumaşları[/vc_column_text][vc_column_text]Gerrmax gergi tavan kumaşlarında istediğiniz renkleri bulmanız mümkündür. Evinizin veya iş yerinizin duvar boyasına göre gergi tavan kumaşı seçebilirsiniz. Uygulama yapılacak mekan göre renk ve dokularda geregi tavan kumaşı bulabilirsiniz.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_video link=”http://youtu.be/YisPisyK7QQ” title=”Gergi Tavan Nasıl uygulanır?”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_video title=”Gergi Tavan Sistemi Montajı” link=”http://youtu.be/dbuPDabnWwY”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_video title=”Gergi Tavan Uygulaması” link=”http://youtu.be/8zYfVLl1upY”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_video title=”Germe Tavan Uygulaması” link=”http://youtu.be/I2-PAG25F1U”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][ht_fancy_title size=”2″ type=”liner” align=”left”]Evim Şahane Gergi Tavan Uygulaması[/ht_fancy_title][vc_video link=”http://youtu.be/XR-F6Zyht0g”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][ht_fancy_title size=”2″ type=”liner” align=”left” color=”#ffffff” el_class=”font-color: #fff”]Stretch Ceiling Installation[/ht_fancy_title][vc_video link=”http://youtu.be/TMjY3kyW5ZE”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]gergi-tavan-h-profili[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][ht_fancy_title size=”1″ type=”liner” align=”left”]Gergi Tavan Uygulama Teknik Detayı[/ht_fancy_title][vc_column_text]Gergi Tavan Uygulaması teknik detay çizimi yanda görüldüğü gibi istenilen profiller duvara veya tavan dübeller ile monte edilerek hazırlanır.  Daha sonra gergi tavan kumaşının kenarlarına takılan özel fitiller bu profile geçirilerek tutturulur. Gergi tavan kumaşını tutan profiller bir daha onu asla bırakmaz. Ters kilitleme ile gergi tavan kumaşı fitili kilitlenir. Uygulanan tavanın dört bir tarafı bu profiller ile gergi tavan kumaşını tutmaktadır. Metre karede 100 Kg. ağırlığı taşıyabilmektedir. Gergi tavan profili bu kadar sağlamdır ve asla gergi tavan kumaşını bırakmaz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][/vc_row]