Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri
Gerrmax’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı ve Eft ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Akbank Direkt Öde aracılığıyla ödemelerinizi; havale veya kredi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt Öde
Akbank Direkt Öde ile Direkt Kredi veya hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, kredi kartı limitinizi doldurmadan Direkt Kredi ile 1.000 TL – 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizi 48 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Akbank Direkt Öde’yi seçmeniz yeterli.

Akbank Direkt Öde ile alışveriş yapabilmek için Akbank müşterisi olunması gerekmektedir. Akbank Direkt Öde ile yaptığınız alışverişlerde, ürün iadesi yapmak istediğiniz durumda, iadeniz kabul edildiği takdirde ürün bedeli mevduat hesabınıza iade edilecektir. Ayrıca, Direkt Kredi ile yaptığınız ödemelerin iade taleplerinde, iadeniz kabul edildiği takdirde, kredi kullanımını takip eden 30. güne kadar 4442525 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak ya da Akbank Direkt İnternet’te yer alan “İletişim” menüsündeki “Bize Ulaşın” adımından kayıt oluşturarak kredinizi ücretsiz kapatabilirsiniz.