avm gergi tavan

avm gergi tavan

avm gergi tavan

Mağaza ve alışveriş merkezlerinde gergi tavan sistemleri ile yapılan tavan ve duvar dekorasyonları hakkında sizlere biraz bilgi verebiliriz. Bu tür mekanlarda dekor çok önemli olup hem kullanışlı bir dekor yapılmalı hem de müşterilerin ilgisini çekmelidir. Daha doğrusu çok sıra dışı tasarımlar yapılmalıdır.  Bu tasarımlarda genelde iç mimarlara bırakılır. İşte tam burada tavan ve duvar dekorasyonlarında germe tavan sistemleri ile yapılan tasarımlar öne çıkmaktadır. İç mimarlar bu tür uygulamaları hem tasarım kolaylığı sağladığında hem de uygulama kolaylığı sağladığında dolayı tercih eder ve barisol tavan sistemleri ile mekanlar mükemmel dekorasyonlara kavuştuğu için seçer.

Bir çok iç mimarın en çok tercih ettiği aydınlatma sistemlerinde olan bu uygulamalar mekana genişlik ve ferahlık katar. Böylece dekorasyona ihtiyacı olan mekanlarda bu tür uygulamaları görebilirsiniz. Büyük alışveriş mağazalarında tavan dekorasyonunun önemi çok büyüktür. Alış veriş merkezlerinin dekorasyonlarında ve tasarımlarında tavan ve duvar tasarımları en ön plandadır. Eğer iyi dekora edilmeyen bu mekanlar insanların ziyaret etmesini etkiler. Bu etkiler de içerisindeki mağazaları etkiler ve tercih edilmeme sebeplerini oluşturur. Bu yüzden alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda dekorasyona çok önem verilir.

Öyle bir dekorasyon yapılmalıdır ki hem tavanı dekore etmeli hem de aydınlatma sorununu ortadan kaldırmalıdır. İş bu bağlamda en iyi seçenek olan gergi tavan kumaşları ve germe tavan sistemleri tercih edilir. Neden diye sorar gibisiniz. En büyük nedenleri hem uygulanabilmesi hem de süper dekorasyon ve tasarım seçenekleri olmasıdır. Ayrı bir seçenek ise hem doku seçenekleri olması hem de renk seçenekleri olasıdır. Bu seçeneklerin yanında üzerine istenilen görsellerin basılabilmesidir. İç mimarların en çok tercih sebeplerinin sizlere sıraladık.. Başak bir ürün düşünebiliyor musunuz bu özelliklere sahip. Bence özelliklere sahip başka bir ürün daha ürün daha üretilmedi. Yada icat edilmedi.  Barisol tavan uygulamalarının yanında başka tavan sistemleride uygulanabilmektedir. Kesinlikle her tür dekorasyona ve tavana uygulanabilen barrsiol tavan sistemlerini dekorasyonlarınızda ve iç mekan tasarımlarınızda tercih etmeniz doğru bir seçimdir.