Üretim & Uygulamalar

gergi tavan kumaşı üretimiGerrmax stretch ceiling system 
(gergi tavan sistemi) Çeşitli renk & doku gergi tavan kumaşı ve gergi tavan profilleri üretmektedir. GERRMAX  streç tavan filmleri tavan aydınlatma ürünleri, gergi tavan kumaşı ile çeşitli renk ve dokularda  üretim yapmaktadır.  Düz renkler ve çekici metalik renk tonlarının geniş bir gergi tavan kumaşı  yelpazesi ile kişisel renk düzeninizi seçebilirsiniz.. Şeffaf gergi tavan kumaşı ile çeşitli  ışık efektleri sağlayabilirsiniz.

Üstün Kalite 
GERRMAX gergi tavan kumaşları, mükemmel yüzey kalitesi sağlar. Tam düz ve pürüzsüzlük ile mükemmel sonuçlar elde edilebilir. A++ Kalitesinde gergi taban kumaşları  geniş alanları kapsayacak şekilde ideal ürün garantisi verir.  Lake gergi tavan kumaşları ile Mükemmel ayna efekti parlak yüzey ile elde edilir.

Gerrmax Gergi Tavan
Kumaşlarında kullanılan malzemelerin içinde asla ağır metaller bulunmaz ve insan sağlığına zararlı hiç bir madde içermez. Gergi Tavan Dekoratif yüzey malzemeleri hakkında konuştuğumuzda, ilk seçim Gerrmax gergi tavan sistemidir. bizim Geniş ürün yelpazesi, teknik uzmanlık ve deneyimi, yaratıcı becerileri ve yüksek tasarım standart ile birlikte. GERRMAX müşterisi olarak, en iyi ürün nitelikleri ile hemen her uygulamaya ve forma girebilen gergi tavan kumaşları sizleri bekliyor.

 

Gergi Tavan Baskı

gergi tavan baskı

Durst HD RHO 1000 UV Baskı kalitesinde gergi tavan kumaş baskıları yapmaktayız. Dijital UV Baskı ile gergi tavanlarınız daha canlı ve daha gerçek.  Tavanınıza istediğinizi Seçebilirsiniz.

Uygulama Alanları

gergi tavan uygulama alanları

Gergi tavan sistemi bir çok alanda kullanılmaktadır. Mimarların vazgeçilmez tavan tasarımları içinde ilk sırada yer alan gergi tavan sistemi hem aydınlatma hemde dekoratif amaçlar için kullanılır.