Ucuz Gergi Tavan

Ucuz Gergi Tavan

Ucuz Gergi Tavan

Ucuz Gergi Tavan

Ucuz Gergi Tavan

Gergi tavan , farklı renk ile tasarımların bir araya getirilmesi ile hazırlanan ve alüminyum profil ile ısıtılarak tavanlara uygulanan tekniklerdir. Modelleri ister dairesel isterse düz olarak tercih edilebilir.  Tercihe göre özel geometrik şekiller ile de uygulanabilir.  Hemen her alanda kullanılabilen modellerimiz uygulandığı her projede alanları çok farklı bir tasarıma kavuşturur. Modellerinin üzerine tercihe göre aydınlatma armatürleri ile de dizayn edilebilir.

Modellerimiz

Gergi tavan, istenilen her tür ortamda tercih edilebilir. Dayanıklı koşulları ile salonlarda, antrelerde, mutfaklarda, banyo ve tuvaletlerde, ofislerde, sergi ve konferans alanlarında, okullarda ve diğer eğitim kuruluşlarında ve daha birçok tavan modelinde kullanıma uygundur. Tavan dekorasyonu olarak ön plana çıkan modellerimiz 2021 yılında da kullanıcılarına birçok farklı seçenek sunar. Kullanılacak alan özelliklerine ve ölçülerine göre tercih edilecek olan modeller son derece basit uygulamalar ile tavana yerleştirilir ve uzun süreli olarak kullanılabilir.

Gergi tavan modelleri 2021 yılında özellikle firmaların logolarının basılı olduğu şablonlar ile de oldukça tercih edilir hale gelmiştir. İstenilen he modeli kolayca tasarıma yansıtmak ve istenilen ölçülerde tavana uygulamak mümkündür.

Ürün Özellikleri

Ürünlerimiz sudan etkilenmeyen özel bir sisteme sahiptir. Bu nedenle hemen her ortamda neme karşı koyma özelliği gösterir. Sadece salonlarda değil, suyun yüksek olduğu birçok alanda da uygulamalarımız tercih edilebilir.

Modellerimiz son derece hafif bir yapıya sahiptir ve bu nedenle tavanlardan düşme ya da dökülme yapmaz.  Kullanım süresi boyunca çatlama ya da dökülme sorunu da bulunmayan modellerimiz tercihe göre tekrar sökülüp yer değiştirme seçeneğine de sahiptir. Montajı son derece kolay olan modellerimiz kolay temizlenebilir olması nedeni ile de tercih edilebilir.

Salon Gergi Tavan Modelleri

Modellerimiz arasında en sık tercih edilen modeller altın işlemeli ve motifli olan gergi tasarım modelleridir.  Bununla birlikte tavana ek olarak televizyon ünitesine de gergi tavan eklemesi yapılabilir. Yeşili simgeleyen orman manzaraları ve gökyüzü manzaraları ile salonları istenilen şık ve hareketli görünüme kavuşturmak mümkün olur. Her alana yapılan modellerimiz birbirinden farklı bağlantılara sahiptir ve aydınlatma sistemi ile salonlarda görsel bir şölen oluşturulabilir.

Modellerimiz tercih halinde çocuk odası, misafir odası ve yatak odası için de özel tasarım modellerine sahiptir. Zevke göre tercih edilecek tasarımlar ile istenilen yaşam alanlarında istenilen tavan görünümlerine sahip olunabilir.

3D Gergi Tavan Modelleri

3D gergi tavan modelleri ortama sunduğu gerçekçi tasarım ile diğer tasarım modellerinden bir adım öndedir. Özellikle okyanus tasarımları ile istenilen 3D görüntü en iyi şekilde salonlara yansıtılır.  Koridor için tercih edilecek olan çöl ve piramit tasarımları ile antrelerde de iç açıcı bir tasarım yaratmak mümkün olur.

Tüm tasarımlarımız tavanlarda oldukça şık bir görünüm oluşturur. İstanbul genelinde güvenilir hizmet koşulları ile istenilen gergi tavan modelleri satın alınabilir.