Bağcılar’da Gergi Tavan Sistemleri

Bağcılar’da Gergi Tavan Sistemleri

GERRMAX Gergi Tavan olarak İstanbul Keyap çarşısında üretim, İstanbul genelinde ve Türkiye Genelinde gergi tavan montajı ve tedariği yapmaktayız.

Gerrmax üstün baskı kalitesi ile uzun süredir sektörün içinde olup sektörün yaklaşık %60 ına gergi tavan tedariği yapmaktadır.

Asla uzak doğu ürünleri kullanmayan GERRMAX, Fransız ve Alman kumaşları kullanmaktadır.

Uzun yıllar deneyimli montaj ustaları ile çalışmakta olup tüm montajları kendi evimize,

işyerimize yapıyormuşcasına sorumluluğumuzun bilincinde olarak tamamlıyoruz.

Gergi tavan uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz bir aydınlatma sistemidir. Silinebilirdir. Üretiminde insan sağlığına zararlı kimyasallar kullanılmaz. Noktasal aydınlatmalara kıyasla göz sağlığına yararlıdır. Tek tip aydınlatmalarda direkt olarak göze temas ettiğinden göz sağlığı için zararlıdır. Gergi tavan ise mekanın genelini aydınlattığından dolayı genel bir ışıklandırma sağlar ve bu şekilde homojen bir ışıklandırma sağlanır.

İstanbul genelinde montaj yapabildiğimiz gibi Bağcılar’da da montaj yapmaktayız.

gerrmax gergi tavan, gergi tavan sistemleri, İstanbul gergi tavan, barrisol gergi tavan, bağcılar gergi tavan, beşiktaş gergi tavan, fatih gergi tavan, sancaktepe gergi tavan, ümraniye gergi tavan, üsküdar gergi tavan, kadıköy gergi tavan, maltepe gergi tavan, sultanbeyli gergi tavan, şişli gergi tavan, sarıyer gergi tavan, büyükçekmece gergi tavan, beylikdüzü gergi tavan, pendik gergi tavan, kartal gergi tavan, esenler gergi tavan, beyoğlu gergi tavan, güngören gergi tavan, kağıthane gergi tavan, eyüp gergi tavan, gaziosmanpaşa gergi tavan