Bursa, Balıkesir, Çanakkale Gergi Tavan Fiyatları

Bursa, Balıkesir, Çanakkale Gergi Tavan Fiyatları

Yüksek baskı kalitesine sahip, Almanya ve Fransa’dan ithal kumaşlar kullanmaktayız.

İstanbul merkezli çalışmakta olup Türkiye ve hatta Dünya genelinde bayii ağına sahip olmakla birlikte sayısız ürün tadarikçisi ile sektörün %60’ını yönetmekte olup en büyük gergi tavan firmasıdır.

Bursa, Balıkesir, Çanakkale Gergi Tavan. Gergi tavan kumaşı ve montajı konusunda yüksek baskı kalitesine sahip gergi tavanınızı, transparan gergi tavan, lake gergi tavan olarakta uygulama yapılabilir.Gerrmax olarak İstanbul dışına gergi tavan malzemesi gönderimi de yapmaktayız.

Aynı zamanda bayilerimiz de sizlere gergi tavan temini ve montajı konusunda yardımcı olacaklardır.

Bursa’da, Balıkesir’de, Çanakkale’de gergi tavan uygulamalarını yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Özellikle barisol tavan teknolojilerinden pvc barisol tavan modeli gökyüzü desenli çiçek teması çok başarılı durmaktadır. Salon, giriş ve müşteri karşılama kabinlerinde yaygın olarak yer almaktadır.

GERRMAX Gergi Tavan, Gergi tavan sistemleri, İstanbul’da Gergi tavan, Türkiye Gergi tavan, gergi tavan montajı, Ankara Gergi Tavan, Sancaktepe Gergi Tavan, Sultanbeyli Gergi Tavan, ümraniye Gergi Tavan, Beylikdüzü Gergi Tavan, Şişli Gergi Tavan, Beyoğlu Gergi Tavan, Beşiktaş Gergi Tavan, Üsküdar Gergi Tavan, Kadıköy Gergi Tavan, Beykoz Gergi Tavan, Pendik Gergi Tavan, Tuzla Gergi Tavan, İzmir Gergi Tavan, Tokat Gergi Tavan, Samsun Gergi Tavan, Rize Gergi Tavan, Adana Gergi Tavan, Çanakkale Gergi Tavan, Balıkesir Gergi Tavan, Bursa Gergi Tavan