Gergi Tavan – 3D Gergi Tavan – Işıklı Tavan Modelleri

Gergi Tavan

Dekorasyon sektöründe her yıl çıkardığı yeni ürünler ile sektörün en iyisi olduğunu her defasında kanıtlayan Gerrmax Gergi Tavan Sistemleri, bu senede çıkardığı ürünler ile tavan dekorasyonunda yeni bir çığır açtı. Gerrmax Gergi Tavan 2018’e 3 yeni ürün ile müthiş bir giriş yaptı. Bu ürünleri sırasıyla; 3D Gergi Tavan, 5D Gergi Tavan ve 7D Gergi Tavan olarak isimlendirdi.

3D Gergi Tavan

3D gergi tavan modelinde tek bir fitile çift gergi tavan fitillenerek kumaşın ışık geçirgenliğinden faydalanıldı. Üstteki koyu tonlu gergi tavan kumaşı alttaki kumaşa yansıyarak iki kumaş arasında bir bütünlük elde edildi. Işığın gücünden harika bir model ortaya çıkmış oldu.

5D Gergi Tavan

5D gergi tavan modelinde ise tavanda hazırlanan alçıpan havuz genişletilerek çift sıra ve aralarında 10 cm aralık bırakılarak profillerin tavana montajı sağlandı. Tavanın iç kısmında kalan gergi tavan bölümüne standart Gerrrmax Dijital Baskılı Gergi Tavan monte edildi. Öndeki profil kısmına ise şeffaf gergi tavan monte edildi. Şeffaf olan kısıma örnek bir tasarım belirtecek olursak kuşlar kelebekler baskı yapıldı. Bu şekilde tavanda kuşların ve kelebeklerin uçtuğu hissi yaratıldı.

7D Gergi Tavan

7D gergi tavanımızda 3D ve 5D modellerin birleşimiyle oluşturuldu. Bu modelde 5D gergi tavan havuzunda yapıldığı gibi derin bir havuz kullanılarak çift sıra olacak şekilde profillerin arasında 10 cm boşluk bırakılıp tavana monte edildi. Havuzun iç kısmında kalan profile 3D gergi tavan modeli monte edildi. Önde kalan profil kısmına ise 5D gergi tavan modelinin şeffaf olan ön yüzeyi monte edildi. Bu şekilde Hem kumaşın ışık geçirgenliğinden faydalanıldı hemde kumaş arasında boşluk bırakılarak boyutlandırma metodundan faydalanılmış oldu.

Gergi Tavan Fiyatları

Sektörümüzde gergi tavan fiyatları kumaş markalarına göre değişmektedir. Bir çok firma uzakdoğu ürünlerini avrupa malı gibi gösterip satışa sunmaktadır. Gerrmax Gergi Tavan Sistemleri bunun önüne geçmek için kalite belgelerini müşterilerine sunarak ürün kalitesini göz önünde tutmaktadır. Marka ve Kalite Belgelerimize Buradan Ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri