Gergi Tavan Özellikleri

Gergi Tavan Özellikleri

3 Çalışma

Gergi Tavan Nedir?

Yüz Yıllardır Evlerin Tavanlarına İpek Kumaşlar Gerilirdi Zamanla Bu Kumaş Deforma Olurdu Birdaha Kullanılamazdı Bizler Günümüzün Teknoloisini Kullanarak Temizlenir Bir Gergi Tavan Kumaşi Elde Ettik Ve Biz Bunu Siz Değerli Müşterilerimize Sunduk.

Temizliği, pratik oluşu, kolay monte edilebilir olabilmesi tercih edilebilmesindeki en önemli özellikleri arasındadır

Gergi tavan yangına, suya ve neme dayanıklı estetik hijyenik ve göze hitap eden aydınlatma sistemine gergi tavan denilmektedir.

Son zamanlarda oldukça popülerdir. Bir çok insan artık evine gergi tavan yaptırmaya dikkat etmektedir.

. Yangından, sudan ve nemden zarar görmemesi sen dolayı yıllarca kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Gergi Tavanın Avantajları Ve Özellikleri

+ Üst ve alttan yapılacak olan aydınlatmalar da kullanışlıdır.

+ Çatlama yapmaz ve uzun zaman kirlenmez.

+ Basit ve kolay kullanım sağlamaktadır.

+ Kolayca montajı yapılabilmektedir. Sökülüp takılırken herhangi bir problemle karşılaşılmaz.

+ Mekâna göre değişik dekorasyon çeşitleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

+ Özel olarak hazırlanan profiller sayesinde problemle karşılaşma durumu ortadan kaldırılmıştır.

+ Estetik ve akustiktir. Yani görünümü şık ve istenmeyen sesleri uzak tutan bir yapıya sahiptir.

+ Her alana ve zemine uygulanabilmesinin yanı sıra duvara da monte edilebilmektedir.

+ Dayanıklılığı konusunda duvar boyalarını geride bırakmaktadır.

+ Yapısı esnek olduğu için özel şekiller de yapılabilmektedir.

+ Bu sistem sayesinde çok güzel aydınlatmalar yapılabilmekte ve mükemmel sonuçlar elde edilebilmektedir.

+ Rutubet ve neme maruz kalmaz.

+ Şık ve kullanışlıdır.

+ Uygulanacak mekâna yük yapmaz, aksine o mekânı hafif ve zarif göstermektedir.

Nemlenmez ve rutubetli bir ortam oluşmasına engel olmaktadır.

+ Çatlama yapmaz ve uzun zaman kirlenmez.Oldukça sağlamdır.

+ Yaklaşık olarak 150 kg yükü taşıyabilecek kapasiteye sahiptir.

+ Uygun fiyatlı ve kalitelidir. Malzemeleri çevreye zarar vermemektedir.

+ Olağanüstü bir görsel efekt uyandırma lüksüne sahiptir.

+ islak pamuklu bir bezle temizlenebilecek yapıdadır

Germe tavan

En uygun fiyatlar ve kusursuzluk ile mükemmeliyetin birleştiği tasarımlar için istanbul Bostancı germe tavan. Sınırsız görsel den fazla tema ve Türkiye genelinde 300 den fazla referans ile size hizmet vermekteyiz. Paradiğma germe tavan ve Professional ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir. Müşterilerinizi çok daha etkileyici, kimi zamanda daha romantik ortamlarda ağırlamak istemez misiniz? Cevabınız evet ise hemen renkli LED ışıklarla direkt veya endirekt olarak aydınlatılmış gergi tavan sistemleri tam size göre.

Germe tavan Fiyatları

Bostancı germe tavan ve uygulama konusunda hızlı ve ekonomik çözüm arıyorsanız vakit kaybetmeden bize ulaşın. Ekibimiz tarafından ince elenip sık dokunan çözümlerimiz ile zaman kaybetmeden zamanında teslimat ile, var olan tüm gergitavan gereksinimlerinizi karşılayabileceksiniz. Üstelik aldığınız bu hizmet tamamında memnun kalacagınızı garanti ediyoruz. Paradigma istanbul gergi tavan kurumsal alt yapısı üzerinden siz gergitavan yaptırmak isteyen müşterilerimize kaliteli ve en iyi hizmet verilmektedir. Evlerde sadece oturma odalarında,en çok da kamusal alanlarda kullanılması önerilen gergi tavanlar kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Uygulanması ile kaliteyi gözler önüne seren gergi tavan bir kaç şekilde tasarlanarak uygulanması ve mekanınızı daha görsel hale getirmesi mümkündür. Daha değişik bir ortam isteyen müşterilere özel olarak germe tavanları, bir kaç renk tonu ile bütünleştirmek mümkündür.

Germe tavan Firmaları

Ürünü sattıran ambalajıdır ilkesi ile profesyonellik, ayrıntı ve detaylarda gizlidir vizyonu sayesinde paradigma istanbul gergi tavan firmaları ve iç mekan led aydınlatma tavan ile tüm işlerde tam başarı sağlayarak Bostancı germe tavan olarak profesyonel ve kurumsal hizmetler sunmaktayız. Kaplamalı tavan uygulaması yüzeyleri ile ledli aydınlık mekanlar dolayısıyla size, diğer gergi tavanları diğer dokularla nasıl birleştirileceği konusunda bilgi vereceğiz. Uygulanan tavanlar üç parçaya ayrılmıştır: iki tonlu yüzeyler, yükselen tavan ve 3D tavanlar. Lake Germe tavancı yüzlerce farklı renk ve dokudan germe tavan fiyat tasarımıyla neredeyse her şekli kemerli, köşeli, konik gibi olabilir. Bir yüzey oluşturmanıza olanak tanır

Gergi Tavan Nedir?

Gergi Tavan

Gergi tavan ya da diğer bir deyimle germe tavan dekorasyon projelerinde tasarımlar yapabilir bu tasarımları sizin için gergi kumaşa baskı yapabilir ve istediğiniz her hangi bir özel alana montajını yapar ve uygulayabilir. Personel açısından son derece uzman genç ve dinamik bir kadroya sahiptir. verilen işleri zamanında teslim eder ve hizmetlerinin kalitesini garanti eder. Hizmet kalitesini gergi tavan sektöründe yaptığı yüzlerce referans işle kanıtlamıştır.

Günümüzde dekorasyona artan ilgi insanların yaşam alanlarını monoton görünümlerden kurtarma arzusuyla özetlenebilir. Pek tabiidir ki klasik tavan dekorasyonu uygulamaları 2010 yılından sonra özellikle, neredeyse tarih olmak üzere. Bunun nedenini soracak olursanız dekorasyon uygulamaları teknolojisinde çağ atlamamız dan dolayı. Evet dekorasyon ürünleri güncellendikçe bizleri dahada şaşırtıyor, kim düşünebilirdi ki dijital baskı teknolojileri ile tavan dekorumuza isteğimiz görseli uygulaya bileceğimizi örneğin, 3D görselli gergi tavanlar sanal gerçeklik görünümleri elde edebileceğimiz müthiş bir platform sunuyor bizlere.

Peki Gergi Tavan Nasıl Tasarlanır? ve Nasıl Uygulanır?


Tasarım konusuna gelince, burada dikkat edilmesi gereken bir kaç husus vardır.

a) Gergi tavan uygulanacak mekanın fiziki koşulları

b) Genel mimari yapısı ve kullanılan diğer dekorasyonlar

c) Ölçüler ve görsel uyumluluk

Bu durumda gergi tavan tasarımı bu kriterler doğrultusunda uygulanabilmesi için önce mekanın fiziki koşulları incelenir ve uygun bir görsel seçilir bu seçimin önemi, renk uyumu, desen uyumu ve hatta görsel uyumu durumu da göz önünde bulundurulabilir. Genel mimari yapısı ve kullanılan diğer dekorasyon ürünleriyle ahengi sağlanmalıdır örneğin; bir avize gibi. Ölçülerde önemlidir tabi ki dar alanlarda veya ince uzun koridorlara elbette her görseli kullanamazsınız bundan ötürü kullanılabilir görseller arasından tercihler yapılmalıdır. Tüm bu tespitlerden sonra grafiker tasarıma başlar ve hazırlanan tasarımı gergi tavan kumaş üzerine dijital baskı teknolojisiyle çıktı alır.

Gergi tavan uygulama aşamasına gelince,  uygulanacağı alan için yine bir yardımcı platforma yani alçıpan havuza ihtiyaç duyar ters havuz şeklinde tavan ölçülerine göre hazırlanmış platforma monte edilerek uygulanır. Burada dikkat edilmesi gereken bir kaç husus vardır.

a) Alan ölçülerine uygun bir havuz modeli yapılabilir

b) Tavan yüksekliğine göre havuzun derinlik ölçüleri belirlenir

c) Aydınlatma sistemi olarak gergi tavan kullanılabilir

d) Harici bir aydınlatma sistem kullanılabilir

Sonuç olarak tüm bu kriterler sağlıklı bir gergi tavan montajı için olmazsa olmazlardandır. Kaliteli bir hizmet için uzmanlık alanı gergi tavan olan ustalardan mutlaka destek almalısınız bu konuda profesyonel hizmetler alabileceğiniz DNC GERGİ tavan firmamız tam kadro 7/24 hizmetinizdedir.

 

 

#gerrmax #gergitavan