Transparan Gergi Tavan Uygulaması

Transparan Gergi Tavan Uygulaması

Transparan Gergi Tavan Uygulaması Sade ve Modern Bir Şıklık Yaratır.

Sade bir şıklıktan hoşlananların tercihi olan bu gergi düz renktir ve üzerinde herhangi bir desen bulunmaz.

En çok tercih edilen modeller arasında yer alan transparan gergi tavan uygulaması, hem sade hem de gösterişli tasarımlarda oldukça etkileyici tavanların elde edilmesini sağlamaktadır.

Ayrıca alçı kutulama ve ışık bandı gibi uygulamalarda da daha çok transparan gergi tavan uygulaması tercih edilmektedir. Alçı göbekler ve alçı kutulamalarda bırakılan boşluklar için transparan gergi tavan uygulaması oldukça idealdir.

Transparan gergi tavan modeli ile alışveriş merkezlerinde mağazalarda ön plana çıkarak dekoratif bir görüntü elde edilir transparan gergi tavan uygulaması ayrıca ışığı homojen olarak yayılmasını sağlar. Ayrıca transparan gergi tavan uygulaması aydınlatma konusunda yüksek aydınlık vererek enerji tasarrufu sağlar. Kendi bünyemizdeki bayiilerimiz ile trasparan gergi tavan modelleri evinize, işyerinize, avmlere, dükkanlara, kısaca sizin istediğiniz her mekana Türkiye çapında uygun fiyatlı yüksek kaliteli gergi tavan yapmaktayız.

Işık geçirme özelliğine sahip olup mekanlarınıza şık bir görüntü sağlamaktadır.

Villa, avm otel mağaza ve tüm dekoratif amaçlar için tasarlanmış şık tasarımlı gergi tavan modeli olarak ışığın ortama homojen yayılmasını sağlayıp mekanın heryerini aynı derecede aydınlatmasını sağlar. Kişiyi  rahatsız etmeyecek şekilde aydınlatma sağlar. Transparan gergi tavan uygulaması yapılan özel ledler sayesinde enerji tasarrufu sağlar. Uygulanan aydınlarma sistemi sayesinde göze rahatsızlık vermez ve ortamı uygun şekilde aydınlatır renk olarak beyaz ve açık krem modelleri ile farklı ortam yaratılır. Aydınlatma olarak beyaz led aydınlatma gün ışığı aydınlatma RGB renk değiştiren aydınlatma sistemleri ile ortama farklı dekoratif bir görüntü verir.

Gergi Tavan uygulaması, iş yerlerinde, restoranlarda, cafelerde  kısacası istediğiniz her alanlarında olarak tercih sebebidir. Transparan gergi uygulaması evlerin koridorları ve salonlarında da kullanılmaktadır. Sade ve şık görüntüsü  onu tercih sebebi yapmaktadır. Gerek maliyet, gereksede boğucu bir yapıdan uzak duranların ilk tercihi her zaman transparan gergi tavan çalışmalarıdır.