Gergi Tavan

Gergi Tavan tek başına bir ürün olmayıp bir kaç parçadan oluşmaktadır. Bunlar Gergi Tavan Kumaşı, Gergi Tavan Profili, Gergi Tavan Fitili, Gergi Tavan Aydınlatma ürünleri. Gergi tavan sistemi bu ürünlerin profesyonel bir hizmet ile bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Bu ürünleri seçerken kaliteli ve güvenilir bir markadan alınmalı ve uygulanması işi bilen işin ustası olan profesyonel bir ekip ile uygulanmalıdır. Eğer bu ürünlerin biri veya bir kaçı yanlış uygulanırsa istediğiniz görseli veya dekoratif bir tavanı elde edemezsiniz. Gergi Tavan ürünleri ne kadar kaliteli olursa olsun uygulama çok önemlidir. Uygulamadaki hassasiyete dikkat edilmeli ve doğru ürünü doğru yerde kullanılmalıdır.

Gergi Tavan Kumaşı seçerken özellikle ne kadar uzun ömürlü olduğunu satıcıya sormalı ve uzun garanti verebiliyorsa alınmalıdır. Bilmelisiniz’ki uzun garanti veremeyen markaların ürünleri kesinlikle birinci  sınıf olamaz. Sadece birinci sınıf ürünler uzun yıllar garanti verebilir.

Alkor_Draka_kumaşGergi Tavan kumaşının 100% geri dönüşümlü olmalı ve insan sağlığına zararlı maddeler içermemelidir. Doğaya ve çevreye dost ürün olmalıdır. Eğer 100% geri dönüşümlü ürün değilse kesinlikle tavsiye edilmez ve kesinlikle almayınız. Gergi tavan uygulaması yaptırırken lütfen ithalat belgeleri veya Gergi Tavan Kalite belgelerini isteyiniz. Bunu muhakkak yapınız.

Günümüzde o kadar çok gergi tavan firması var ki hangi kumaş gerçek kumaş hangi firma profesyonel bilemeyebilirsiniz. İyi bir firmayı anlamak için lütfen referanslarını sorunuz.

Gerekirse referanslarını tek tek arayıp memnuniyetlerini sorunuz. Çünkü günümüzde ve rekabet koşullarına bakılırsa bir çok ürün Avrupa markası gibi lanse edilmektedir. Alında bu ürünleri iyi bir inceleme yapıldığında uzak doğu gergi tavan kumaşı olduğunu anlarsınız.  1. sınıf Gergi Tavan Kumaş üreticilerini sayarsak bir elin beş parmağı kadar azdır.