Gerrmax İstanbul Gergi Tavan’da ŞOK Kampanya

Gerrmax İstanbul Gergi Tavan’da ŞOK Kampanya

GERRMAX Gergi Tavan olarak İstanbul Keyap çarşısında üretim, İstanbul genelinde ve Türkiye Genelinde gergi tavan montajı yapmaktayız.

Gerrmax üstün baskı kalitesi ile uzun süredir sektörün içinde olup sektörün yaklaşık %60 ına gergi tavan tedariği yapmaktadır.

Asla uzak doğu ürünleri kullanmayan GERRMAX, Fransız ve Alman kumaşları kullanmaktadır.

Uzun yıllar deneyimli montaj ustaları ile çalışmakta olup tüm montajları kendi evimize,

işyerimize yapıyormuşcasına sorumluluğumuzun bilincinde olarak tamamlıyoruz.

20 yıl garantili Gergi Tavan kumaşımız, kalite belgelerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Son 10 yılda GERRMAX Gergi Tavan, gökyüzünü, ayı, güneşi, mevsimleri, çiçekleri,ağaçları, binaları yaşam alanınıza taşıyor ve her zaman daha iyisini hedefliyor ve alanında uzman kişiler ile çalışarak birçok tavan sistemi geliştirmiştir.

GERRMAX ürünleri, her türlü kamusal ve konut alanını süsleyen işlevsel, tasarımlı ve yenilikçi çözümlerdir.

gerrmax gergi tavan, gergi tavan sistemleri, İstanbul gergi tavan, barrisol gergi tavan, bağcılar gergi tavan, beşiktaş gergi tavan, fatih gergi tavan, sancaktepe gergi tavan, ümraniye gergi tavan, üsküdar gergi tavan, kadıköy gergi tavan, maltepe gergi tavan, sultanbeyli gergi tavan, şişli gergi tavan, sarıyer gergi tavan, büyükçekmece gergi tavan, beylikdüzü gergi tavan, pendik gergi tavan, kartal gergi tavan, esenler gergi tavan, beyoğlu gergi tavan, güngören gergi tavan, kağıthane gergi tavan, eyüp gergi tavan, gaziosmanpaşa gergi tavan