İç Anadolu Bölgesinde Gergi Tavan Uygulamaları

İç Anadolu Bölgesinde Gergi Tavan Uygulamaları

Gerrmax uzun yıllardır Gergi Tavan sektörünün ortalama %60’ını elinde bulunduran müşteri memnuniyetine, ürün kalitesine güvenen bir firmadır. Kumaşlarımız Almanya ve Fransa’dan ithal olup hiçbir şekilde uzak doğu ürünleri kullanılmamaktadır.

Gergi Tavan kumaşından, profiline, fitiline kadar büyük hassasiyetle üretilir. Siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Gerrmax Türkiye genelinde ve hatta dünya üzerindeki bayiileri ile gergi tavan sahibi olmak isteyen herkese hitap ediyor. Büyük mimari projerden evinizin salonuna kadar montajlı – montajsız gergi tavan temin ediyor.

Ulaşılabilir olması en büyük artılarından olup, tüm bayiilerimizden gergi tavan temini ve montajı yapmaktadırlar.

İç Anadolu Bölgemizde de aynı şekilde bayiilerimiz bulunmakta ve müşterilerimize hizmet vermektedirler. Gerek montajlı gerek montajsız gergi tavan işlerinizde ve hatta malzeme tedariğinde İç Anadolu Bölgemizde yaşayan müşterilerimize yardımcı olacaklardır.

İstanbul Gergi Tavan, Üsküdar Gergi Tavan, Kadıköy Gergi Tavan, Ümraniye Gergi Tavan, Sancaktepe Gergi Tavan, Pendik Gergi Tavan, Kartal Gergi Tavan, Çekmeköy Gergi Tavan, Gergi Tavan Sistemleri, Gerrmax Gergi Tavan, Dijital baskı Gergi Tavan, Transparan dokulu Gergi Tavan, Lake Gergi Tavan, Şişli Gergi Tavan, Sarıyer Gergi Tavan, Esenler Gergi Tavan, Fatih Gergi Tavan, Bağcılar Gergi Tavan, Beykoz Gergi Tavan, Maltepe Gergi Tavan, Ataşehir Gergi Tavan, Beşiktaş Gergi Tavan, Beyoğlu Gergi Tavan, Sivas Gergi Tavan, Tokat Gergi Tavan