Irak’ta Gergi Tavan Sistemleri

Irak’ta Gergi Tavan Sistemleri

Sürekli gelişen ve yenilenen dünyada Gerrmax olarak Türkiye’de Avrupa’da ve hatta tüm Dünyaya gergi tavan sistemi uygulaması yapıyoruz. Yeni bir trend gibi ortaya çıkan gergi tavan sistemleri boğucu basık ortamlardan daha geniş daha ferah insanları çekme özelliği olan gergi tavan ile yer değiştiriyor. Sarkıt lambalar, avizeler aydınlatmada kullanılan irili ufaklı eşyalar artık rafa kalkıyor ve gergi tavan sistemi yerini alıyor.

Gergi tavan sistemlerimizde Avrupa Standartlarına uygun kalitesi belgelenmiş PVC gergi kumaşı kullanıyoruz. Müşterilerimiz ürün satmak için değil hayatlarına dokunabilmek için uğraşıyoruz.

Noktasal aydınlatmalar yerine hem görsel açıdan farklılığı olan hem yüksek aydınlatma kalitesine sahip Gerrmax gergi tavanı dünyada olduğu gibi Irak’ta ki müşterilerimiz de beğenerek kullanmaktadırlar. Piyasanın altında fiyatlara yüksek kalite sunuyoruz. Irak’ta Gergi Tavan Sistemleri Bağdat, Erbil, Kerkük, Basra, Maysan Ninova, Necef, Süleymaniye’de ve daha bir çok ilinde müşterilerimiz bulunmaktadır.

Gergi tavan, Polyvinyl Chlorid (PVC) kopolimerlerinden yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik, estetik, dekoratif bir yapı ve aydınlatma elemanıdır.

Gergi tavan malzemesinin kurulumu ve tüm dekorasyonu bir hafta içinde tamamlanır.

Maliyeti standart bir tavanın yenilenmesinden daha pahalı değildir

Gergi tavan ürünlerimiz tamamiyle geri dönüşümlü olup toksik kimyasallar, kadmium ve kurşun içermez.

GERRMAX Gergi Tavan kumaşları ve özel gergi tavan profillerimiz ile hem duvar uygulaması hemde tavan uygulaması yapılabilmektedir. Profillerin özelliği ve gergi tavan kumaşlarının esnekliği sayesinde bir çok alanda kullanabilirsiniz. GERRMAX gergi tavan sistemleri hem daha kaliteli hemde daha ekonomiktir. Uzun ömürlü olup kesinlikle anti-bakteriyeldir. Gergi tavan kumaşlarımızın anti-statikliği sayesinde toz ve kir tutmamaktadır. Uzun yıllar bakım gerektirmez.

Irak’ta Gergi Tavan Sistemleri, Irak’ta gergi tavan uygulamaları, Irak’ta Gergi Tavan Sistemleri