İstanbul’da Gergi Tavan Sistemi

İstanbul’da Gergi Tavan Sistemi

İstanbul’da Gergi Tavan Sisteminde ŞOK Fiyatlar!!!

GERRMAX Gergi Tavan Sistemleri her zaman kaliteyi öncelik olarak belirlemiştir. Müşteri Memnuniyetine özellikle önem veren İstanbul, Türkiye ve hatta Dünya’da gergi tavan sektöründe öncü firmadır. Sektörün ortalama olarak %60’ını yönlendiren, her zaman gelişime ve değişime açık firmalardandır.

Gergi tavan modellerimizi antibakteriyel özelliği ve homojen ışık kaynağı ile dilediğiniz mekanlarda kullanabilirsiniz. Tek noktayı aydınlatmak yerine bölgesel  olarak aydınlatır. Göz yormaz, yorgunlupu azaltıcı etkisi vardır.

Gergi Tavan malzemesi yapısı itibari ile hastane odaları,hasta odaları,bebek odaları, emzirme & bebek bakım odaları,test odaları, dükkanlar, salonlarınız, yatak odalarınız, çocuk odalarınız, şirketlerde, otellerde, kurumsal yerlerde, restoranlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.En ayrıcalıklı özelliği olan homojen ışık kaynağını yüksek hijyen ve antibakteriyel yapısı sayesinde tüm hijyen isteyen yerlerde sorunsuzca kullanabilirsiniz. Silinebilir, darbelere karşı dayanıklıdır. Evlerde rahatlıkkla kullanılabilir. GERRMAX olarak bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyeti önceliğimiz olup uzman ekibimizin profesyonel işçiliği ile çalışmalarımızdan memnun kalacağınızdan eminiz. İstanbul’da Gergi Tavan Sistemi Adalar, Arnavutköy, Ataşehir Avcılar Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde gergi tavan montajı imalat ve hizmetini vermekteyiz.

Gergi tavanlar ev dekorasyonunda son dönemlerde pek çok kişi tarafından ilgi gören bir dekorasyon konu başlığı olmaktadır. Kişiler evlerinde farklılık yaratmak ve estetik görünüme sahip olmak için gergi tavan tasarımları ile yakından ilgilenmekteler. Ancak bu tasarımlara bakarken pek çok kişinin aklında gergi tavanların ne derece dayanıklı olduğu ya da ömürlerinin uzun olup olmadığı gibi sorular canlanır. Şunu söylemek gerekir ki sivri bir cisimle zorlanmadığı ve delinmediği sürece, son derece uzun ömürlüdür gergi tavanlar. Kişiler var olan tasarımdan sıkılmadıkları sürece ve de gergi tavan ürünü zorlanmadığı sürece evinize estetik görünüm katmak için uzun yıllar dayanıklı ve kullanışlı olur.