Lake Gergi Tavanın Pürüzsüz Yüzeyi

Lake Gergi Tavanın Pürüzsüz Yüzeyi

Lake dokulu gergi tavan kumaşı parlak ve pürüzsüz dokusu ile uygulanan mekana bir başka ferahlık katar. Parlak dokusu, daha geniş ve daha şık bir görüntü oluşturur. Özellikle yüzme havuzlarında, hamamlarda, evlerde, oturma odalarında, mutfaklarda, mağazalarda, ve daha bir çok mekanda uygulanmaktadır. Lake doku kumaş üretimi ile Gerrmax gergi tavan Türkiye’de Lider bir konuma sahiptir. Hem kumaşlarının kalite hemde Profesyonel ekipleri ile 7/24 saat sizlere hizmet vermektedir. Bu zaman kadar hiç şikayet almayan bu marka kesinlikle % 100 müşteri memnuniyeti  ve  kaliteli işçiliği ile müşterileri tarafından hep ön planda tutulmuş ve tercih edilmiştir. Gergi Tavan kumaş markası seçerken en çok İnsan sağlığına ve çevreye duyarlılığına dikkat edilmelidir. Piyasada çok fazla Gergi tavan kumaş satıcısı olmaktadır. Uzak doğudan aldıkları  PVC gergi kumaşını Avrupa standartları adı altında satmaktadır. Lütfen Gergi tavan markasını seçerken Kalite belgelerini isteyiniz.

Ülkemizde birden fazla gergi tavan markası olup bu markaların hepsi birinci sınıf ürünler sunduklarını iddia etmektedir. Bu markaların birinci sınıf PVC gergi tavan kumaşı olduğunu nasıl anlarız ve en iyi ürünü nasıl seçebiliriz. Lake Gergi Tavan Sistemlerini seçerken kesinlikle Gergi Tavan Kumaşını üreten ve uygulayan firmaya bakmalıyız. Ürünlerin kaliteli olup olmadığını, hangi ithal gergi  tavan kumaşını kullandıklarını sormalısınız. İşte tam burada kesinlikle ithalat belgesini sormalıyız.

Gergi tavan PVC kumaşını satan firmaların ne kadar garanti verdiğine bakmalısınız.

CE belgesi olamayan bir ürünler sağlıksızdır. Almanızı tavsiye etmeyiz.

Mekanlarınıza uygulamak istediğiniz gergi tavan sistemlerinde birinci sınıf ürünü buldunuz ve tüm belgelere sahip. Bu sefer gergi tavanınız kesinlikle uzman bir personel tarafında uygulanmalıdır. Eğer dijital baskılı gergi tavan yaptırıyorsanız kesinlikle UV baskı teknolojisi istemelisiniz. Aksi takdirde diğer baskı teknikleri ile yapılan baskılar koku yapar ve insan sağlığına zararlıdır. Bu da yaşam alanlarınızda kokuya yol açar ve sağlığınıza zarar verir.