Z Kütüphane Gergi Tavan

Z Kütüphane Gergi Tavan

Günümüzde öğrencilere Yanlızca kitap ile eğitim vermek, öğrenme faaliyetlerini yanlızca kitap ile desteklemek öğrenciyi okuldan uzaklaştırmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamında okullarımızdaki kütüphaneler gelişiyor ve zenginleşiyor. İçerisinde internet imkanı olan, dijital kitapları ile ( e-kitap, z-kitap ) güncellenmiş, öğrenciye istediği an destek verecek gelişmiş kütüphaneler geliyor. z-Kütüphane olarak tanımlanan, geliştirilmiş kütüphane kavramı okullarımızda yer edinmeye başladı.

İçerisinde temel eserleride barındıracak z-kütüphaneler, bilgi teknolojisi sınıfları ile kütüphaneleri bir araya getirerek okulların giriş katında yer ederek öğrencilere zaman bağımsız, akşam 20.00-21.00 saatlerine kadar hizmet sağlayacaktır.

Öğrencilere ödev hazırlama, çıktı alma ve dijital öğrenme içerikleri ile çalışma yapma şansı sağlayacak merkezlere ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından örnek planlar oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. GTS Yapı olarak Z kütüphane projelerinde asma tavan ve gergi tavan bölümlerinde destek olmaktayız. Ürünlerimiz orjinal alman ve fransız menşeili olarak değişmektedir. okullarda çocuklarımızın sağlığını göz önünde bulundurmaktayız. Ürünlerimiz çevre dostudur. Boyaları kesinlikle kanserojen madde içermez. Ve yanmazlık belgelerine sahiptir. Detaylı Bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.